Každá spoločnosť, s ktorou spolupracujem je expert vo svojom odbore – svetoví výrobcovia silnoprúdových a slaboprúdových zariadení a slovenskí a českí dodávatelia ich výrobkov.

svetový výrobca elektroinštalačných prvkov

Schrack Technik dodáva vysoko kvalitné a moderné produkty s dlhou životnosťou pre oblasti energetiky, priemyslu, inštalácií, elektrických zariadení (UPS, CBS), dátových sietí IT a disponuje aj širokou ponukou svietidiel pre rôzne segmenty.
V oblasti energetických technológií má spoločnosť Schrack Technik širokú škálu výrobkov vhodných pre obytné priestory, kancelárie, školy, nákupné centrá alebo priemyselné budovy. V centre produktovej ponuky stoja prúdové chrániče, ističe, rovnako tak rozvádzače a skrine, ktoré poskytujú optimálne zabezpečenie v dodávkach elektrickej energie.
FOTO zdroj: https://www.schrack.sk

svetový výrobca elektroinštalačných prvkov

Spoločnosť poskytuje energetické a automatizačné digitálne riešenia na dosiahnutie efektivity a trvalej udržateľnosti. Spája špičkové energetické technológie, automatizáciu v reálnom čase, softvér a služby s integrovanými riešeniami pre domácnosti, budovy, dátové centrá, infraštruktúru a odvetvia. Stará sa o to, aby boli pracovný proces a energia bezpečné a spoľahlivé, efektívne a udržateľné, otvorené a prepojené.
FOTO zdroj: https://www.se.com/sk/

výrobca elektroinštalačných prvkov

Spoločnosť SEZ Krompachy, a.s. má 70 ročnú tradíciu a v súčasnosti je komplexným dodávateľom elektrických prístrojov nízkeho a vysokého napätia, slúžiacich na istenie a ovládanie elektrických obvodov, vrátane ochrany pred úrazom elektrickým prúdom.
Vlastné vývojové kapacity, podniková skúšobňa a spolupráca s vysokými školami, dávajú predpoklad permanentnej inovácie výrobkov podľa potrieb zákazníkov a v súlade s požiadavkami medzinárodných noriem.
FOTO zdroj: https://sez-krompachy.sk

svetový výrobca elektroinštalačných prvkov

Do roku 1952 to bola dogma: Ak sa mala osadiť hmoždinka, bolo potrebné v danom mieste predvŕtať dieru. Jeden inžinier zo spoločnosti OBO sa s tým nechcel uspokojiť. Vyvinul kovovú hmoždinku, ktorú je možné vďaka špeciálnej konštrukcie priamo zatĺcť do steny. OBO – bez vŕtania. Remeselníkom tej doby priniesla táto montážna výhoda značné uľahčenie práce.
Spoločnosť OBO ponúka spojovacie a upevňovacie systémy, systémy ochrany pred tranzientnými javmi a bleskami, káblové nosné systémy, protipožiarne systémy, systémy ukladania vedení, systémy inštalačných prístrojov a podlahové systémy.
FOTO zdroj: https://www.obo.sk/sk-sk

Elektrotechnický sektor spoločnosti Eaton je globálnym lídrom v distribúcií energie a ochrane elektrických obvodov; ochrane pomocných záložných zdrojov;  v riadení a automatizácii; osvetlení a bezpečnosti; štrukturálnych riešeniach a zariadeniach pre elektrické siete; riešeniach pre sťažené a nebezpečné prostredia a v inžinierskych službách. Eaton je spoločnosť zaoberajúca sa riadením energie, ktorá svojim klientom poskytuje úsporné riešenia pomáhajúce riadiť elektrickú, hydraulickú a mechanickú energiu efektívnejšie, bezpečnejšie a udržateľnejšie.
FOTO zdroj: https://www.eaton.sk

svetový výrobca elektroinštalačných prvkov

Spoločnosť Legrand je svetový špecialista pre elektrické inštalácia a digitálne systémy budov. Orientuje sa na technicky dokonalé, inovačné a dizajnovo prepracované riešenia. Má svoje obchodné zastúpenie na Slovensku už od roku 1996.
FOTO zdroj: https://www.legrand.sk

svetový výrobca elektroinštalačných prvkov

Systém domácej automatizácie sa dá nainštalovať v ktorejkoľvek domácnosti a kedykoľvek rozšíriť.  S niekoľkými detektormi na správnom mieste sa budete cítiť bezpečne, pohodlne a produktívne a ušetríte veľa energie. S ovládaním osvetlenia Niko môžete upravovať a optimálne osvetľovať každý priestor. Výsledkom je účelové osvetlenie, lepšia ergonómia, vyššia bezpečnosť… a značné úspory energie. Spoločnosť Niko ponúka digitálne alebo analógové video, ako aj analógové audio riešenia. Na každý účel má ten správny spínač. Všetky zásuvky majú detskú poistku a môžete si vybrať so zapustenou montážou alebo montáž na povrch s vŕtaním alebo drážkovaním. Zásuvky sú buď alebo bez ochranného kolíka, odklápacou krytkou, kontrolkou napätia alebo ochranou proti prepätiu.
FOTO zdroj: https://www.niko.eu/sk-sk

svetový výrobca elektroinštalačných prvkov

Spoločnosť ABB je poprednou vo svete výkonových a automatizačných technológií. Prišla s myšlienkou mnohých technológií vo svete elektriny a automatizácie a po desaťročia si často udržala prvenstvo na stupienkoch technologických inovácií. Pracovníci ABB na Slovensku sú profesionáli v hlavných činnostiach: robotika a automatizácia výrobných procesov, elektrické pohony a motory, e-mobilita, elektroinštalácie a systémové technológie budov. Ponúka kompletné portfólio výrobkov v oblasti priemyselných technológií pre elektrárenské podniky, priemyselné segmenty a oblasť dopravy a infraštruktúry.
FOTO zdroj: https://www.new.abb.com/sk

výrobca elektrických vykurovacích rohoží

Spoločnosť DEVI vám poskytuje vysoko kvalitné elektrické vykurovacie riešenia s dlhotrvajúcim efektom. Ponúkajú najlepšiu záruku na trhu – DEVIwarranty ™ ktorá zahŕňa výmenu káblov alebo matíc, ale aj náklady na inštaláciu a podlahové materiály – až 20 rokov! Na začiatku DEVI vyrábala vykurovacie telesá pre priemyselné účely. Začiatkom šesťdesiatych rokov sa značka DEVI začala zaujímať o elektrické vykurovacie káble.
FOTO zdroj: https://www.devi.danfoss.com/slovakia

svetový výrobca svietiediel

Rok 1969 predstavuje počiatočný signál úspešného príbehu EGLO: Ludwig Obwieser zakladá spoločnosť „EGLO Leuchten“. V roku 1976 je inaugurácia prvého vlastného výrobného závodu v Pill v Tirolsku v Rakúsku ďalším míľnikom. V polovici 80. rokov sa spoločnosť EGLO etablovala ako jeden z popredných európskych výrobcov svietidiel. Spoločnosť tlačí na expanziu na nové trhy av roku 1986 bola založená prvá obchodná spoločnosť v Nemecku ako prvý odrazový mostík na ceste k internacionalizácii spoločnosti EGLO. V dôsledku pretrvávajúceho rozvoja nových trhov existuje v súčasnosti na celom svete viac ako 50 obchodných spoločností, z ktorých všetky sú vo svojej činnosti na trhu väčšinou autonómne. Spoločnosť EGLO je dnes jedným z najúspešnejších svetových poskytovateľov dekoratívnych riešení osvetlenia pre obytné účely.
FOTO zdroj: https://www.eglo.sk

zabezpečovacie systémy

Spoločnosť SATEL ponúka širokú škálu zariadení určených pre systémy signalizácie vlámania a napadnutia – od jednoduchých modulov vhodných na zabezpečenie stánkov a chatiek, po rozšírené veľké systémy spájajúce funkciu zabezpečovacieho systému s funkciami domácej automatizácie a kontroly vstupu. Škála produktov zahŕňa predovšetkým zabezpečovacie ústredne, sirény, detektory, PCO, bezdrôtové ovládače a napájacie zdroje.
Softvér a hardvér sú založené na moderných technologických riešeniach.
FOTO zdroj: https://www.satel.pl/sk/cat/2#

zabezpečovacie systémy

Spoločnosť DSC (Digital Security Controls) je svetový líder v oblasti elektronického zabezpečenia. Vznik spoločnosti sa datuje od roku 1979. Spoločnosť navrhuje a vyrába bezpečnostné ovládacie panely, detekčné zariadenia, komunikačné produkty a riešenia štruktúrovanej kabeláže. Spoločnosť DSC predstavuje bezkonkurenčnú kombináciu špičkových technológií a skúseností v priemysle. Výsledkom sú SPOĽAHLIVÉ, FLEXIBILNÉ, DURABLE bezpečnostné riešenia najvyššej kvality, ktoré sa ľahko inštalujú, ľahko sa používajú a sú ľahko UPGRADEABLE.
FOTO zdroj: https://dsc.com

predajca elektroinštalačného materiálu

Spoločnosť MURAT ponúka komplexné služby v oblasti dodávok káblov a elektroinštalačného materiálu pre celé územie Slovenska. Široké portfólio káblov zahŕňa:
Káble a vodiče silové, Inštalačné silové káble a vodiče, Flexibilné silové káble a vodiče, Oznamovacie káble, Ovládacie káble, Signálne káble s definovanými vlastnosťami pri horení, Káble a vodiče špeciálne, Káblové spojky, koncovky.
Z elektroinštalačného sortimentu ponúka:
Elektroinštalačný materiál, Domové vypínače a zásuvky, predlžovačky, zásuvky, vidlice, Modulárne prístroje, istiace prvky, Prístroje pre spínanie a ovládanie, Rozvodnice, rozvádzače, krabice, Svietidlá, svetelné zdroje, stožiare, Úložný materiál, lišty, trubky, žľaby, Domové telefóny, zvončeky.
FOTO zdroj: https://www.murat.sk

predajca elektroinštalačného materiálu

Spoločnosť i-center je veľkoobchod s elektroinštalačným materiálom pre profesionálov, stavebníkov a domácnosti. Predmetom činnosti je nákup a následný predaj hotových výrobkov. Spoločnosť približuje, vzhľadom na široký sortiment od mnohých výrobcov, konečnému odberateľovi všetky potrebné komponenty pre investičnú výstavbu ale aj pre drobnú remeselnú prácu živnostníkov. V i-center nájdete všetko pre elektroinštalácie v priemysle, výrobe, energetike, domoch, bytoch a všade tam, kde treba priviesť elektrickú energiu.
FOTO zdroj: https://www.i-center.sk

predajca elektroinštalačného materiálu

V ponuke nájdete všetko od káblov a poistiek cez rozvádzače až po inštalačné prístroje, ako hlásiče dymu, termostaty alebo stmievače osvetlenia. Zadovážiť si môžete aj ochranné pomôcky, žiarovky či náradie.
Domáci kutil, živnostník a stavebná firma – každý z nich má iné potreby, iné požiadavky na tovar, inú spotrebu materiálu. Jedno však majú spoločné: nech potrebujú akýkoľvek elektroinštalačný materiál, v prevádzkach spoločnosti HAGARD:HAL ho nájdu. Či už sa chystáte montovať bleskozvod na rodinný dom, zapojiť videovrátnika v bytovke, alebo zaviesť elektrickú sieť v novostavbe, tu ste na správnej adrese.
FOTO zdroj: https://www.hagard.sk

svetový výrobca kamerovej techniky

Značka HIKVISION je jedným z popredných výrobcov a dodávateľov kamerových systémov na svete. Medzi produkty značky HIKVISION patria hybridné DVR, NVR, samostatné DVR, IP kamery, analógové kamery, Speed Dome kamery. Tieto výrobky sú určené do všetkých oblastí bezpečnostného monitorovania. Vyznačujú sa predovšetkým kvalitou na vysokej úrovni. Prepojenie jednotlivých segmentov značky zaručuje profesionálne riešenie v oblasti kamerových systémov. Zameriava sa na technológie Turbo HD-TVI a IP.
FOTO zdroj: https://www.hikvision.com/europe

svetový výrobca kamerovej techniky

Spoločnosť Dahua Technology je popredným poskytovateľom inteligentných internetových služieb a služieb IoT zameraným na video. Na základe technologických inovácií ponúka spoločnosť Dahua Technology komplexné bezpečnostné riešenia, systémy a služby na vytváranie hodnôt pre mestské operácie, správu podniku a spotrebiteľov. Riešenia, produkty a služby spoločnosti Dahua, ktoré zamestnávajú viac ako 16 000 zamestnancov a viac ako 50% sa venujú výskumu a vývoju, sa uplatňujú vo viac ako 180 krajinách a regiónoch. Spoločnosť pokračuje v skúmaní vznikajúcich príležitostí založených na technológiách videokonferencie a už založila obchod v oblasti strojového videnia, videokonferenčných systémov, profesionálnych bezpilotných lietadiel, elektronických poznávacích značiek, RFID a robotiky atď.
FOTO zdroj: https://dahua.sk

zastúpenie ELKO na Slovensku

Spoločnosť ELKO EP je jedným z popredných svetových výrobcov elektronických zariadení pre domové, office a priemyselné automatizácie. Ich doménou sú predovšetkým relé, ďalej produkty pre bezdrôtové inštalácie alebo zariadenia pre IoT. Dodávajú tiež komplexné efektívne riešenia.
iNELS ako produkt firmy ELKO EP začali vyvíjať a vyrábať inteligentnú elektroinštaláciu pre domy a budovy s názvom Smart Home & Building Solutions. Zameriava sa na komplexné riešenie pre všetky typy budov, od rodinných domov cez reštaurácie až po veľké svetové hotely. Ponúka bezdrôtové ovládanie osvetlenia, kúrenia, vzduchotechniky, multimediálnych zariadení, kontrolu bezpečnostných kamier, detektorov a mnohých ďalších prvkov.
FOTO zdroj: https://www.elkoep.sk; https://www.inels.sk

svetový výrobca náradia

Makita vďačí za svoju reputáciu výrobe náradia špičkovej kvality, ktoré začala vyrábať pred viac ako 87 rok-mi, keď v r. 1915 Masaburo Makita s tromi spolupracovníkmi zakladajú v Nagoya City firmu na výrobu elektromotorov generátorov. Spočiatku sa vyrábali a opravovali iba elektromotory, transformátory a zariadenia verejného osvetlenia. Prvé elektrické ručné náradie Makita predstavila v r. 1958. Dnes je Makita jeden z najväčších výrobcov elektrického ručného náradia so siedmymi továrňami po celom svete.
FOTO zdroj: https://www.makita.sk

svetový výrobca elektroinštalačného náradia

Ako oceňovaný výrobca vysokokvalitného náradia najvyššej triedy patria k jedným z najlepších v odvetví. Nová generácia produktov CentroFix je výnimočná ľahkosťou používania. Po vložení je vrták automaticky zablokovaný. Po odblokovaní sa presúva niekoľko milimetrov dopredu, čo umožňuje, jeho ľahké vytiahnutie. Sú dokonalé na prácu v ťažkých podmienkach. V súčasnosti náradie Wiha slúži používateľom na celom svete a firma Wiha získala na trhu pozíciu lídra inovácie.
FOTO zdroj: https://wiha.sk

software CADKON+

CADKON+ predstavuje preverené riešenie, ktoré rešpektuje naše normy a normové zvyklosti. Obsahuje vlastné integrované CAD jadro, takže užívateľ už nepotrebuje žiadne ďalšie softwarové vybavenie. CADKON+ sa naďalej vyvíja podľa potrieb praxe, v súčasnej dobe sú na trhu 4 moduly: BASIC ako základný CAD, ARCHITECTURE pre stavebné konštrukcie, MEP pre profesie TZB a DMS pre správu dokumentov. CADKON+ zrýchľuje prácu na tvorbe projektovej dokumentácie a odbúrava rutinné procesy. Je otvorený pre prípadnú výmenu dát s ďalšími CAD produktami.
FOTO zdroj: https://www.cadkon.eu/sk