Montáž vstavaných kuchynských elektrospotrebičov a svietidiel

Návrh, realizácia a montáž klasickej elektroinštalácie

Správne a podľa platných noriem vám navrhnem vašu elektroinštaláciu tak, aby spĺňala všetky vaše požiadavky a nároky, ktoré očakávate od svojej elektroinštalácie. Nároky na dnešnú elektroinštaláciu sa oproti minulosti veľmi zvýšili. Či už na strane komfortu, ovládateľnosti a množstva, ale hlavne na strane bezpečnosti. Na základe svojich doterajších pracovných skúseností, vám poradím, ale aj navrhnem riešenia podľa vašich finančných predstáv. Už žiadne zbytočné predlžovacie káble, žiadne vyrážajúce ističe s prepätia.

Návrh, realizácia a montáž inteligentnej elektroinštalácie (smart home riešenia)

V dnešnej rýchlej a uponáhľanej dobe je dôležité mať svoje veci, čas a peniaze pod kontrolou. Jedným spôsobom ako to je možné dosiahnuť, je aj inteligentná elektroinštalácia, inak povedané aj smart home riešenia. Nech ste kdekoľvek a máte v ruke svoj mobilný telefón, tablet alebo notebook, máte prehľad a viete ovládať svoj systém. Viete na diaľku ovládať svoje osvetlenie, kúrenie, klimatizáciu, tieniacu techniku, viete otvárať príjazdovú bránu, garážovú bránu, jednoducho povedané všetko, čo je napojené na elektrickú energiu. Viete si pozrieť Váš obľúbený film, seriál, všetko čo máte odložené doma na svojom multimediálnom serveri. Pokiaľ necháte systém bez povšimnutia, bude sa správať automaticky, bude robiť veci za vás, tak aby vám ušetril čas a peniaze. V správnom čase zapne alebo vypne kúrenie, klimatizáciu, bude ovládať tieniacu techniku, presne podľa nastavených pravidiel, ktoré ste si zvolili. Nebudete musieť na tie veci myslieť, systém na ne nikdy nezabudne. Vy sa pokojne budete môcť venovať svojej rodine alebo koníčkom. Montujem systémy výrobcu : iNELS.

Návrh, realizácia a montáž vonkajších aj vnútorných svietidiel, zásuviek a vypínačov

Navrhnem a namontujem vám vypínače, zásuvky a svietidlá podľa vašich dizajnových a finančných predstáv s prihliadnutím na prostredie do ktorého sa bude montovať. Dodávam a montujem produkty týchto výrobcov : ABB, Legrand, Niko, Schneider, Eglo.

Zapojenie vstavaných kuchynských elektrospotrebičov

Kúpili ste si práčku, umývačku riadu, vstavanú elektrickú varnú dosku, mikrovlnú rúru, teplovzdušnú rúru a výrobca požaduje, aby bola riadne a odborne zapojená ? Neváhajte ma kontaktovať. Podľa pokynov výrobcu a dodržaním príslušných platných noriem, Vám spotrebič zapojím a vystavím o tom potvrdenie. Na základe vystaveného potvrdenia výrobca uzná záruku na Váš spotrebič.

Montáž rozvádzačov

Montujem a kompletizujem bytové, domové a priemyselné rozvádzače do 1000V podľa platných noriem. Dodávam výrobky len od overených a certifikovaných výrobcov.

Výmena starej elektroinštalácie

Na základe obhliadky posúdim bezpečnosť, spoľahlivosť a funkčnosť Vašej starej elektroinštalácie a ak je treba navrhnem zmeny v elektroinštalácií tak, aby v prvom rade bola bezpečná, bola urobená podľa platných noriem a spĺňala požiadavky funkčnosti a komfortu, ktorý požadujete. Po vykonaní zmien, samozrejme vykonám odbornú prehliadku a odbornú skúšku.

Odstránenie porúch na elektroinštaláciách

Odstraňujem rôzne poruchy na vašej elektroinštalácii (napr. nefunkčný alebo uvoľnený vypínač, iskriaca alebo uvoľnená zásuvka, nesvietiace svetlo, vyrážajúci istič alebo prúdových chránič, spôsobený jeho poruchou a pod.). Neváhajte ma kontaktovať.

Návrh, realizácia a montáž LED profilov, LED pásov (LED osvetlenie)

V súčasnosti sú obyčajné svietidlá, nahrádzané LED svietidlami a LED pásmi, pomocou ktorých viete nasvietiť alebo podsvietiť jednotlivé časti nábytku, steny, sadrokartónové priečky, televízory a pod. Vzhľadom k tomu, že sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach, vie sa nimi dosiahnuť nádherný dekoratívny svetelný efekt a samozrejme aj dostatočné osvetlenie miestnosti.

Montáž, elektroinštalácie - projektová dokumentácia silnoprúd do 1000V